Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1586
Stary 04.05.2021, 19:37
Skład na środek tabeli mamy wtedy, kiedy naszym gwiazdeczkom się chce (początki Stolarczyka, Skowronka i Hyballi). Jak im się nie chce, to nasze miejsce w tabeli pikuje w dół.
Gdyby Hyballa był trenerem z super warsztatem i doświadczeniem, to umówmy się, nie trenowałby w Polsce. Ma swoje za paznokciami, ale powiedz mi @s1mone w czym lepszy będzie Sobolewski czy Ojrzyński, którzy tu przyjdą w jego miejsce? Nauczą podawać Savića? Oduczą Burligę debilnych fauli, za które non stop łapie kartki? Albo może zrobią coś z chłopcem-radarowcem Sadlokiem, który ostatnio przeważnie pozoruje grę? Na dokładkę może dostarczą receptę na zachowanie Yeboaha, który przypomina mi trochę jeźdźca bez głowy Damiana Gorawskiego...

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując