Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1583
Stary 04.05.2021, 19:29
Szkoda mi czasu który straciłem na napisanie tego posta. Jesteś za głupi żeby go ogarnąć (czyli punkt drugi).

Za rok Liga Mistrzów! Skoro Warta może o puchary, a my jesteśmy Wisła Kraków, to logiczne że kaczka jest zrobiona z drewna!
Ostatnio edytowane przez wolfy : 04.05.2021 o godz. 19:31.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując