|
Szkoda mi czasu który straciłem na napisanie tego posta. Jesteś za głupi żeby go ogarnąć (czyli punkt drugi).
Za rok Liga Mistrzów! Skoro Warta może o puchary, a my jesteśmy Wisła Kraków, to logiczne że kaczka jest zrobiona z drewna!
Ostatnio edytowane przez wolfy : 04.05.2021 o godz. 19:31.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|