Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1582
Stary 04.05.2021, 19:26
Nie, nie mamy składu na środek tabeli. Oczywiście Warta moze walczyc o puchary a my tylko o miejsce 10-14, bo Hyballa wspaniałym trenerem jest.

To jest dokladnie druzyna na srodek tabeli. Ktos dla nas idealny mając farta mógłby zrobic wynik ponad stan, a ktoś dla nas fatalny nas spuścić z ligi. To, że jestesmy tu gdzie jestesmy to jest wypadkowa pracy trenera i pilkarzy.

Wy chyba piłkę od wczoraj śledzicie, skoro nie widzicie przypadkow drużyn, ktore w 1 sezonie bronią się przed spadkiem, by w następnym walczyć o podium przy dobrym poukladaniu ich przez trenera, ktory akurat trafil na pasujący mu materiał ludzki. Przykładów są dziesiątki, nawet nie chce mi się ich przytaczać. Próba wysmiania sensu moich słów przez własny pesymizm i fatalizm połączony z piotrouwielbieniem - kompletnie nieudana i żenująca
Ostatnio edytowane przez s1mone : 04.05.2021 o godz. 19:36.
Odpowiedz cytując