Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1579
Stary 04.05.2021, 19:09
Przestałem czytać przy "skład mamy spokojnie na środek tabeli".
Widzę dwa wytłumaczenia:
1) Nie oglądasz meczy od trzech lat
2) Widzisz Sadloka robiącego pajacyki w polu karnym, Buligę wślizg we własnym polu karnym w 93 minucie meczu z Legią, Forbesa strzelającego wprost w bramkarza, Szotę z Lisem odwalających kabaret z Zagłębiem, Yeboaha kiwającego się aż straci piłkę albo strzeli obok bramki, Savicia robiącego "coś" i myślisz: "zajebiści piłkarze. Nie rozumiem dlaczego nie grają w środku tabeli? To pewnie przez trenera. Trzeciego z rzędu. Co za pech.".

To ja Ci wyjaśnię co myśli reszta, bo sam jak napisałeś - nie rozumiesz. Reszta myśli:
"Mamy chujowych piłkarzy którzy zwalniają trzeciego trenera. Szkoda kasy na czwartego żeby sprawdzić czy może on wyciśnie z tych ofiar więcej.".

Nie chodzi o to że Hybala jest cudotwórcą, tylko żeby przestać szukać cudotwórcy a zacząć piłkarzy.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 04.05.2021 o godz. 19:26.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując