Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22935
Stary 04.05.2021, 17:54
Qadou napisał(a):Wyświetl post
To już lepiej wziąść 20-26 letniego "biegacza" niż 31 letniego jak z każdym dniem będzie coraz wolniej biegał
Pewnie, że lepiej tylko trzeba znać nazwiska tych biegaczy, wiedzieć gdzie ich szukać, wiedzieć którzy to. My nie wiemy, więc ściągamy tych z już wyrobionym "nazwiskiem".
Odpowiedz cytując