Qadou napisał(a):

To już lepiej wziąść 20-26 letniego "biegacza" niż 31 letniego jak z każdym dniem będzie coraz wolniej biegał
|
Pewnie, że lepiej tylko trzeba znać nazwiska tych biegaczy, wiedzieć gdzie ich szukać, wiedzieć którzy to. My nie wiemy, więc ściągamy tych z już wyrobionym "nazwiskiem".