Arek95 napisał(a):

Bardzo dobry w Śląsku? Szkoda, że 3 lata temu... Czy serio gość mający 31 lat ma być naszym zbawicielem w nadchodzącym oknie transferowym? Nagle się odpali bo przecież jeszcze młody z perspektywami i odpalimy go za grube miliony na zachód? Błagam...
Dużo biega? I co z tego jeżeli nie przekłada się to na efekty i wyniki? W teorii młody Wachowiak może biegać na sparingach więcej i dzięki temu może być lepszy niż ten gość. Mamy pozbywać się szrotu żeby móc ściągać jeszcze większy i już w lipcu obrać kierunek na IV ligę...
|
No tak, bo mamy wiele lepszych i ściągamy wiele lepszych
Tak, Cholewiak to nie jest moje marzenie, ale przy tym co mamy spokojnie wywalczyłby plac.