Karherop napisał(a):

...
2 lata temu ŁKS zaorał 1 ligę. Tyle.
Drużyna nie jest taka słaba jak w przegranym meczu w Bielsku, ani też tak dobra jak w wygranym meczu z liderem Pogonią Szczecin.
...
|
ŁKS był drugi po Rakowie Częstochowa i miał 5 punktów przewagi nad Stalą Mielec.
Termalica miała 7 punktów przewagi po 22 kolejkach. A właściciele klubu mogli już odrobić lekcję z poprzedniego razu.
W tym sezonie obstawiano, że Wisła obtłucze wszystkich beniaminków. Wygraliśmy 50%.