Ogryzek napisał(a):

No tak - dno....
Mnóstwo piłkarzy którzy byli za słabi na legię/nie pasowali gra z powodzeniem w innych klubach. Miał bardzo dobry sezon w Śląsku wcześniej. Ponadto dużo biega - kto wie czy by nie pasował Hyablli do koncepcji, wszak on lubi "biegaczy"
btw
Pewnie i tak nas na niego nie stać.
|
Bardzo dobry w Śląsku? Szkoda, że 3 lata temu... Czy serio gość mający 31 lat ma być naszym zbawicielem w nadchodzącym oknie transferowym? Nagle się odpali bo przecież jeszcze młody z perspektywami i odpalimy go za grube miliony na zachód? Błagam...
Dużo biega? I co z tego jeżeli nie przekłada się to na efekty i wyniki? W teorii młody Wachowiak może biegać na sparingach więcej i dzięki temu może być lepszy niż ten gość. Mamy pozbywać się szrotu żeby móc ściągać jeszcze większy i już w lipcu obrać kierunek na IV ligę...
