Arek95 napisał(a):

|
Dno, muł i wodorosty... Jedyny plus takiego transferu to to że jest Polakiem i to wszystko...
|
No tak - dno....
Mnóstwo piłkarzy którzy byli za słabi na legię/nie pasowali gra z powodzeniem w innych klubach. Miał bardzo dobry sezon w Śląsku wcześniej. Ponadto dużo biega - kto wie czy by nie pasował Hyablli do koncepcji, wszak on lubi "biegaczy"
btw
Pewnie i tak nas na niego nie stać.