|
Jeśli to miał być wczorajszy C+ to nic jasno nie powiedzieli.
"Szuka się ponoć trenera" z taką miną jakby chciał, a nie mógł powiedzieć.
Osobiście odniosłem wrażenie, że w C+ zakładają, że Hyballa zostanie.
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 04.05.2021 o godz. 12:45.
|