<spiskowa_teoria_dziejów>
No, ten tego, Płock w przerwie albo na kilka minut przed końcem spotkania przegrywa 0-3 z PBB i zaczyna kalkulować który scenariusz układu tabeli na koniec jest bardziej prawdopodobny

</spiskowa_teoria_dziejów>
Nie wiem co by się musiało stać, żeby uznali, że ta wersja byłby dla nich bezpieczniejsza, bo nawet nie chce mi się tego liczyć, ale na pewno da się coś wymyślić. Na pewno!
