Mecz PBB-Płock jest przed naszym.

Hyballa i kopacze będą wiedzieli, jaki wynik padl. Czy ustwiono dokladnie +4 dla PBB.

Jesli nie

, to spokojnie trzeba wystawić na ostatnie 2 mecze wszystkich mlodych, którzy mają szansę zapunktować jako juniorzy Nawet wtedy bym Plewkę o kulach i na wózku postawil na boisku, byle punkty łapal. Niech stoi i się nie rusza
