Fugiel napisał(a):

|
Jesli Piotrus z Kubusiem sie juz lubia - to powinno byc wszystko OK - ponoc rozmawiali ponad godzine, mam naddzieje, ze sobie wyjasnili, problemow komunikacyjnych w jezyku germanskim chyba nie maja.
|
Dla dobra Wisły było by miło by się chłopaki dogadały.
Ale już jeden Piotrek (O.) się z Wisły wyniósł i nie wróży(ło) to nic dobrego.