Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#590
Stary 03.05.2021, 17:15
PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
Na chwilę obecną nie można wybaczyć jednego. Przez półtora roku nie potrafili znaleźć dyrektora sportowego. Brat Błaszczykowskiego to nie wiem co obecnie robi poza pobieraniem pensji. Skoro nasi nie potrafią nikogo znaleźć, może warto byłoby popytać Kiko o piłkarzy z 3 ligi hiszpańskiej, bo akurat do tego miał nosa.
Jeśli stanowisko obsadzone byłoby np Tomaszem Hajto byłoby spoko?

W Górniku mamy Płatka którego Wisła mocno namawiała do przejścia do nas... tymczasem jakby do nas trafił np Boakye to kibice by pluli że dyrektor sportowy pali nam kasę.
Nie jestem za obstawianiem stanowisk dla "sztuki". Prędzej czy później znajdą i namówią (co ważniejsze) osobę na to stanowisko.

DB nie jest prezesem marzeń, ale raczej nie ma złudzeń, że tak będzie dopóki JB będzie grał w piłkę. Potem niech weźmie sprawy w swoje ręce.... Zmiana z PO jest na plus przez pryzmat nowych sponsorów oraz lepszych relacji z miastem (co mało powiedziane).
Czarna robota i tak się zajmuje Balazinski
Odpowiedz cytując