donecki napisał(a):

|
Popatrzmy na to tak.Jesteś biznesmenem parę lat i nagle dostajesz klub na prowadzenie.W ogóle nie znasz się na tym i musisz radzić sobie z dwoma,trzema facetami z których może jeden coś tam wie.Tak to wygląda i nasze "trio" ciągle się uczy.Jeden jest dobry z IT,drugi jest piłkarzem a reszta biznesmenami.Jak w ciągu może ostatniego roku który wydawał się być spokojny organizacyjnie cokolwiek można stworzyć.No nie można i trzeba im to wybaczyć.
|
Na chwilę obecną nie można wybaczyć jednego. Przez półtora roku nie potrafili znaleźć dyrektora sportowego. Brat Błaszczykowskiego to nie wiem co obecnie robi poza pobieraniem pensji. Skoro nasi nie potrafią nikogo znaleźć, może warto byłoby popytać Kiko o piłkarzy z 3 ligi hiszpańskiej, bo akurat do tego miał nosa.