Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

|
pepe prosze cie ponownie , powiedz co musi sie stac żeby spadly żydy ?
|
Legia musiałaby się położyć w ostatnim meczu w Warszawie, a biorąc pod uwagę że będą grać z kibicami to raczej nic nie odwala.
Jesli obecny wynik z Gliwic się utrzyma to w 95% dbamy spadkowicza tego sezonu.