|
niezly mecz, brak napastnika, btw jakby yeboah uzywal mozgu , to by byl zawodnik na miare meliksona czy carlitosa , dziwie sie ze go chcecie wyrzucac , bo poza w/w dwoma panami , nie bylo u nas takiego technika , no tylko zeby wreszcie ktos mu powiedzial co ma robic z pilka...
|