Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 03.05.2021, 13:02
Greg25 napisał(a):Wyświetl post
Ten, kto twierdzi, że Legia się podłożyła, to chyba nie oglądał w tym roku żadnego meczu w ich wykonaniu. Oni tak grają i męczą się praktycznie z każdym, jedyna różnica jest taka, że mają przyzwoitego napastnika. Gdyby u nas takowy był, to ja nie widzę wielkiej różnicy, a tym bardziej 30 pkt.

Na duży +:
- Kone - naprawdę fajnie się na niego patrzy, przypomina mi dawnego Arboledę z Lecha (nie chodzi o kolor skóry, ale o dominację fizyczną w polu karnym), widać że faktycznie miał problemy z przygotowaniem fizycznym, ale w miarę upływu czasu powinno być jeszcze lepiej, imponuje mi zwłaszcza spokojem i inteligencją w podejmowaniu decyzji i moim zdaniem może być w przyszłości dominatorem pod naszą bramką,
- Gruszkowski - naprawdę fajny prospekt, powinien popracować nad dośrodkowaniami, ale już dzisiaj wygląda nieźle, chłopak nie odstaje fizycznie, a przy tym potrafi sporo myśleć na boisku,

- Lis, Frydrych jak zwykle ostatnio na wysokim poziomie.
Pozostali tradycyjnie przeciętnie, irytuje mnie Żukow, który haruje w obronie i ma żelazne płuca, ale te jego głupie straty, częste podania do przeciwnika sugerują, że gość nie grzeszy inteligencją boiskową...



Osobną sprawą jest gra Sadloka. Widać, że gość jest w dobrej formie, na pierwszy rzut oka zrzucił jakieś 5-10 kg, nie ma problemu z bieganiem, natomiast jest jeden problem, o którym dobrzy obserwatorzy wiedzą od lat, ten gość totalnie nie myśli na boisku. Dlatego już kiedyś Smuda przesunął go na bok obrony, gdzie w miarę dawał radę, niestety na środku często generuje zagrożenie pod bramką. Pretensje do Maćka są moim zdaniem nieuzasadnione, bo on po prostu tak ma, stara się jak może, ale niestety mu nie wychodzi. Jest to moim zdaniem bardzo ambitny człowiek, który bardzo chce i za bardzo się podpala i w takich chwilach ma klapki na oczach i wali błąd za błędem. Nie pomaga mu zwłaszcza powszechna krytyka, która go dodatkowo przybija i zjadają go emocje (stąd też chęć brania odpowiedzialności za grę, wybijanie rzutów wolnych itd...)
Niektóre wyniki Legii (takie jak z Pogonią) wynikały z formy Pekharta bardziej niż z gry Legii. Oglądałem pierwszą połowę meczu z Lechią i wyglądał podobnie do tego z nami (dlatego obejrzałem tylko pierwszą połowę). Tam wcisnęli, z nami nie, ale w sobotę motywację mieli zerową. Na pewno Legia ma jakość piłkarską jak na tą ligę, nawet grając na pół gwizdka mogą spokojnie wygrać mecz. Mają dwa razy więcej punktów od nas. Punkt na Łazienkowskiej cenny.
Widać po komentarzach kto ogląda mecze i że Ci którzy najbardziej pyskują tego nie robią.

Kone za te pieniądze które zarabia? Bardzo dobry transfer. Na razie lepszy niż Radaković.

Sadlok fizycznie dawno tak dobrze nie wyglądał.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując