Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1527
Stary 02.05.2021, 19:51
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Kocham to ślepe zauroczenie Hyballą.

Fornalik dał radę coś zbudować, Brzęczek dał radę z Płockiem, Ojrzyński Koronę do górnej ósemki wepchał, a ilu obcokrajowców osiągnęło sukces ponad stan w eklapie No właśnie. My potrzebujemy kogoś kto zrobi wynik ponad stan, a nie kogoś kto potrafi ladnie przemawiac czy pogoni leni... U mnie np nasz obecny trener jest na cenzurowanym, bo nie ma wyników, nie ma ładnej gry, ale za to jest dobra gadka)
no i piłkarze muszą zapierdzielać
To nie żadne zauroczenie, tylko chłodna kalkulacja. NIEWOLNO oceniać trenera za pół sezonu w sytuacji kiedy przychodził na spaloną ziemię i nie dostał żadnych środków na zmiany w zespole. Mało tego, wyczyścił listę płac z dobrze opłacanych a niewiele wnoszących grajków, a w zamian sprowadził kilku tanich na odbudowanie. Dwa miesiące i taki Kone grając na stoperze na Legii nie wywinął żadnego farfocla. Potrzebny jest trener który potrafi uczyć grania ! SPROWADZIĆ TANIO SPRZEDAĆ DROŻEJ.


A ile Fornalik budował to co zbudował? 5 miesięcy? Cóż takiego wielkiego Brzeczek zrobił w Płocku? I ile mu to zajęło? Zagraniczni trenerzy niewiele osiągali z kilku przyczyn. Pierwsza i najważniejsza WYNIKI W NASZEJ LIDZE W DUŻEJ CZĘŚCI ZALEŻĄ OD INNYCH CZYNNIKÓW NIŻ POSTAWA ZESPOŁU. Żeby Hyball za dobrze nie zażarło uwalili nas w meczu z Piastem. Wpłynęło to na zdobycz punktową? Dlatego punkty to nie wszystko. Jeżeli nie widzisz różnicy w grze teraz, a za Skowronka to poczekaj do początku nowego sezonu. Jeżeli zarząd nie strzeli sobie i Wiśle w kolano to zobaczysz .
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując