Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1526
Stary 02.05.2021, 19:31
Juz tak gwoli ścisłosci bo chyba niektorzy mylą nasza obecna sytuacje.
My nie gramy gówna,....My potrafimy grać gowno a mozna by tego bylo uniknąć.Cały czas sie zastanawiam ktory element układanki zawiódł ze zespoł nagle przestał grać w piłke.
Ci pilkarze to wcale nie sa tacy paralitycy..... na jakich wygladają.Oni potrafia kopnać prosto piłke.,udowodnili to w pierwszych meczach za Hyballi.
Jest tylko taki mały element,mały szczegół,ktory decyduje o całosci.Chodzi ambicje i cele.Niestety u nas to wszytsko szybko wyparowało jakby cos nagle sie stało w tygodniu miedzy meczami z Pogonia Szczecin a Wisła Płock.
Po tym wygranym meczu w Płocku ,odniosłem wrazenie ze cos tam sie zmieniło,cos na minus ,cos co bedzie trudne do wykrycia.Jak widac do dzis sami niewiemy co tam sie stało.
Mały szczegół a zrobił z nas znowu zespół ktory miał szanse wtedy isc w tabeli do góry,to po raz kolejny zaczelismy sie kopać po czołach z dołem.
Paradoskalnie odpowiedz moze byc bardzo prosta Hyballa wszedł w jakis "konfilkt" z Kubą,szatnia postawiła strone Kuby i przestała dawac dla Hyballi 100% do pieca.To jest jedno z wielu opcji,choc moze byc prawdopodobna.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 02.05.2021 o godz. 19:39.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując