|
To że Skowronek wykręcił jesienią 11 pkt to bardziej zasługa covidu w Stali Mielec. Zagralismy za niego dwa-trzy dobre mecze z Rakowem i Górnikiem plus Pogoń z czego były 3 remisy. Cała kampania na R22 to jest dno i wodorosty - nie wiem czy to wynik braku kibiców na trybunach ale takiego sezonu na własnym stadionie to nie było za mojego życia chyba, a żyje już ponad 30 lat.
|