Wyświetl pojedynczy post
Smok
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1520
Stary 02.05.2021, 17:34
Lemoniadowy Joe napisał(a):Wyświetl post
W tak słabej lidze tracić siłę w 60 minucie to jest kryminał.
Niedokładnie. Liga jest słaba technicznie i taktycznie. Ale to jedna z najbardziej wybieganych lig w Europie.
Stal żeby wygrać (fartownie) z Lechem przebiegła ponad 120 km. Na porządku meczowym są statystyki wybiegania przez drużyny po 115-120 km i czasem nawet więcej gdzie w innych ligach wyniki w normie są około 110-112 km. Więc jesli druzyna za Skowronka była przygotowana na 105-107 km (takie miała często staty) to nie dziwota, ze brakowało im sił po 60-65 minutach jak do tego czasu próbowali dorównać innym. Teraz do rzadkości zdarzają się mecze, gdzie przeciwnik nas "przebiegnie". Raczej to nasi mają więcej z gry i km w nogach i wytrzymują do samego końca.
Odpowiedz cytując