enzo napisał(a):

Ale twierdzić, że gramy tak samo jak za Skowronka, to już jest nie lada fikołek. Przypomnę tylko, że za poprzedniego trenera nasze mecze kończyły się tuż po upływie 60. minuty.
|
W tak słabej lidze tracić siłę w 60 minucie to jest kryminał.