Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1513
Stary 02.05.2021, 16:11
Nie ma wyników, ale gra do pola karnego przeciwnika w miarę wygląda, problemy są z wykończeniem. Organizacja gry też wygląda nieźle próbujemy odbierać piłkę już pod bramką przeciwnika, a jeżeli nie odbierać to przynajmniej utrudniać rozegranie. Do ataku wychodzi 5, 6 zawodników, a nie jak dawniej 1, 2.

Po przegranych 4 meczach pod rząd nie oczekuj pewności w grze i tak wczoraj wyglądało to nieźle. Tyle ze jak taki Yeboach zamiast zrobić pod polem karnym przeciwnika coś pożytecznego to zakiwał się i podał na kontre. Od tej głupiej straty przestał grać. W piłce głowa jest decydująca, dlatego nie można sobie pozwolić na chwilę bumelanctwa, bo potem wrócić do grania na poziomie jest bardzo trudno.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując