Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1512
Stary 02.05.2021, 16:01
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Czy zasługujemy na ekstraklasę to sprawa otwarta. Jeżeli już to sportowo tylko z braku laku, a nie dzięki jakości.
Chociaż obiektywnie jesteśmy odrobinę lepsi niż Stal, PBB czy WP. Próbujemy grać w piłkę.
I to być może nasz problem. Gramy od wielu sezonów nieadekwatnie to rzeczywistych możliwości .
Odpowiedz cytując