wolfy napisał(a):

Czy zasługujemy na ekstraklasę to sprawa otwarta. Jeżeli już to sportowo tylko z braku laku, a nie dzięki jakości.
Chociaż obiektywnie jesteśmy odrobinę lepsi niż Stal, PBB czy WP. Próbujemy grać w piłkę.
|
I to być może nasz problem. Gramy od wielu sezonów nieadekwatnie to rzeczywistych możliwości

.