|
Tylko, że Savic w Olimpii to był kocur, a kim był niby Bałaniuk? Czy polska liga jest tak nieporównywalnie lepsza od słoweńskiej, że chłop od roku nie potrafi grać choćby 10% tego co w poprzednim klubie? Czy został nam odpalony z powodów jakiś problemów fizycznych?
|