Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1506
Stary 02.05.2021, 15:11
MB1906 napisał(a):Wyświetl post
Co to znaczy "to jest Wisła Krakow" bo ten zwrot od 10 lat zupełnie nie pasuje. Z wielkości zostali kibice. A tak to sportowo/organizacyjnie/finansowo zamykamy peleton.

Fani talentu Medveda są przede wszystkim w "dziale sportowym" i tu trzeba by kierować pretensje.
To jest przyznanie nie wprost że nie ma się żadnych argumentów. Coś na zasadzie tupnięcia nóżką przez trzylatka.
Organizacyjnie, kadrowo, finansowo bliżej nam do Stali Mielec niż Piasta Gliwice. O Legii czy Lechu nawet nie wspominam.

To jest Wisła Kraków znaczy teraz "bieda, niejasne interesy, amatorka i gówniani piłkarze" i tak to odbierają młodzi nie kojarzący czasów Cupiała.

Harcownik - a co w tym dziwnego że szrot z zagranicy jest gorszy od ligowego? Forsel to leszcz, Savić to leszcz, ten pierwszy ostatnio fartownie wrzucał z autu, drugi strzelił ze spalonego.
Różnica taka że Forsela menedżer nie wciśnie w klubie jako drugiego Messiego bo już go tu znają.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 02.05.2021 o godz. 15:17.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując