MB1906 napisał(a):

Stal Mielec biorąc pod uwagę ostatnie 3 dekady akurat ma peak
Zapytam zatem czy trener zabrania strzelać czy sprowadzono nam taki materiał, który poprostu jest felerny nawet jak na nasze możliwości?
|
Widzisz, nie wiem. Ja tylko na wcześniejsze twierdzenie z tego wątku że nie może być tak że piłkarze oddychają rękawami w 60 minucie (przytyk do Wisły Skowronka z którym się zgadzam) odpowiedziałem że nie może być tak że oddajemy jeden celny strzał w meczu (przytyk do Wisły Hyballi).
No i nie wiem, czy nasz "materiał" jest naprawdę słabszy od piłkarzy Stali? Kogo z piłkarzy Mielca widzielibyście w Wiśle? Forsella?
A jeśli chodzi o sprowadzanie trenerów i piłkarzy i ich uprzednią weryfikację to pytania należy kierować chyba odpowiednio do trio czy braci Błaszczykowskich.
Mimo słabej gry pewni siebie i jazda bo my jesteśmy Wisła Kraków i mamy rozpierdalać. W imię Boże ciąć frajerów równo z trawą. A po meczach chodzić na kremówki.
Naszym motto: Panowie, kiełbachy do góry, rąbiemy ich w kakao! Siekać frajerów, do piachu z nimi! Wślizg, wślizg, wślizg!