Wyświetl pojedynczy post
Harcownik
Senior Member
 
 
Od: 08.2017
Skąd: Ex- Strefa szybkich Adidasów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1505
Stary 02.05.2021, 15:03
MB1906 napisał(a):Wyświetl post
Stal Mielec biorąc pod uwagę ostatnie 3 dekady akurat ma peak

Zapytam zatem czy trener zabrania strzelać czy sprowadzono nam taki materiał, który poprostu jest felerny nawet jak na nasze możliwości?
Widzisz, nie wiem. Ja tylko na wcześniejsze twierdzenie z tego wątku że nie może być tak że piłkarze oddychają rękawami w 60 minucie (przytyk do Wisły Skowronka z którym się zgadzam) odpowiedziałem że nie może być tak że oddajemy jeden celny strzał w meczu (przytyk do Wisły Hyballi).

No i nie wiem, czy nasz "materiał" jest naprawdę słabszy od piłkarzy Stali? Kogo z piłkarzy Mielca widzielibyście w Wiśle? Forsella?

A jeśli chodzi o sprowadzanie trenerów i piłkarzy i ich uprzednią weryfikację to pytania należy kierować chyba odpowiednio do trio czy braci Błaszczykowskich.
Mimo słabej gry pewni siebie i jazda bo my jesteśmy Wisła Kraków i mamy rozpierdalać. W imię Boże ciąć frajerów równo z trawą. A po meczach chodzić na kremówki.
Naszym motto: Panowie, kiełbachy do góry, rąbiemy ich w kakao! Siekać frajerów, do piachu z nimi! Wślizg, wślizg, wślizg!
Odpowiedz cytując