Wyświetl pojedynczy post
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1492
Stary 02.05.2021, 13:58
Harcownik napisał(a):Wyświetl post
Ale dlaczego niewiele dają? Ten sam sezon, składy niemal te same, podobna liczba rozegranych meczów, tu i tu Forbes na szpicy... To co innego niż średnie wykręcane raptem w dwu trzech meczach lub z Frankiem i Żurawiem w składzie. Jeśli te porównania mają jakikolwiek sens to tylko w obrębie jednego sezonu z podobnym materiałem ludzkim.

Te moje wnioski powyżej to taka ironia, że słabe wyniki były przypisywane jako wina Skowronka, ale w przypadku Hyballi słabe wyniki to już wina tylko piłkarzy, przynajmniej zdaniem niektórych.
Wiem zalapalem ironie -

Nie maja sensu bo

1) Nie grali przeciwko tym samym druzynom
2) Hyballa nie przygotowywal sobie druzyny tylko dostal po Arturze.
3) Nie grali w tych samych warunkach atmosferycznych. - to ironia ale czynnikow skladowych jest bardzo duzo i mysle, ze nie sposob je wymienic.


itp.


"Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki" - i nie chodzi o to, ze dwa razy nie robi sie tego samo, ale o to, ze nie da sie tego zrobic, bo warunki otaczajace sie zmienily - jak mowil "Heraklit z Efezu"
Ostatnio edytowane przez Fugiel : 02.05.2021 o godz. 14:03.
Odpowiedz cytując