Harcownik napisał(a):

Czyli analitycznie wychodzi na to że jeśli NIKT nie dałby rady to trzeba było zostawić Skowronka a zamiast wydawać kasę na nowego trenera (czyli w sumie płacić dwóm) dokupić jednego, dwóch lepszych grajków do przodu. Przecież pion sportowy na pewno ma jakichś wyselekcjonowanych kocurów;. Czekaj, wróć...
|
A jest pion sportowy, który rzeczywiście kogoś selekcjonuje (i ma kompetencje), szczególnie zaciągi z zagranicy?
Analitycznie, to jedna z możliwości (w przeciwieństwie do wielu osób staram się wskazywać możliwe opcje, a nie ferować wyroki). Jeśli oczywiście założymy, iż główny problem to kadra, a nie trenerzy. Zmiennych oczywiście jest więcej, ale ich cytowanie byłoby nudne, stąd dużo uproszczeń. Problem polega na tym, że duża część opinii na forum nie jest oparta na solidnej kalkulacji, a emocjach i tym w co kto wierzy. A z tym nie da się dyskutować.