Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1482
Stary 02.05.2021, 12:48
Harcownik napisał(a):Wyświetl post
Czyli analitycznie wychodzi na to że jeśli NIKT nie dałby rady to trzeba było zostawić Skowronka a zamiast wydawać kasę na nowego trenera (czyli w sumie płacić dwóm) dokupić jednego, dwóch lepszych grajków do przodu. Przecież pion sportowy na pewno ma jakichś wyselekcjonowanych kocurów;. Czekaj, wróć...
A jest pion sportowy, który rzeczywiście kogoś selekcjonuje (i ma kompetencje), szczególnie zaciągi z zagranicy?

Analitycznie, to jedna z możliwości (w przeciwieństwie do wielu osób staram się wskazywać możliwe opcje, a nie ferować wyroki). Jeśli oczywiście założymy, iż główny problem to kadra, a nie trenerzy. Zmiennych oczywiście jest więcej, ale ich cytowanie byłoby nudne, stąd dużo uproszczeń. Problem polega na tym, że duża część opinii na forum nie jest oparta na solidnej kalkulacji, a emocjach i tym w co kto wierzy. A z tym nie da się dyskutować.
Odpowiedz cytując