Wyświetl pojedynczy post
Harcownik
Senior Member
 
 
Od: 08.2017
Skąd: Ex- Strefa szybkich Adidasów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1476
Stary 02.05.2021, 12:23
Kurz napisał(a):Wyświetl post

Warto też zaznaczyć, ze w ubiegłym sezonie zajęliśmy 13 miejsce, a w tym do przyjścia Hybali zdobyliśmy w 12 meczach 11 punktów. Nie wzmocniliśmy się również istotnie w przerwie zimowej. Podchodząc zatem analitycznie do tematu należy rozważyć 3 możliwości. Czy to co się teraz dzieje jest rzeczywiście "dołowaniem" i winą Hybali, czy może konstrukcja zlepiona plastrami w końcu się sypnęła i nikt, nawet Jurgen Klopp nie byłby w stanie dużo więcej zdziałać. A może jest lepiej, niż mogłoby być bez Hybali, bo przynajmniej zdobyliśmy więcej punktów, niż rozegraliśmy spotkań pod jego wodzą.
Czyli analitycznie wychodzi na to że jeśli NIKT nie dałby rady to trzeba było zostawić Skowronka a zamiast wydawać kasę na nowego trenera (czyli w sumie płacić dwóm) dokupić jednego, dwóch lepszych grajków do przodu. Przecież pion sportowy na pewno ma jakichś wyselekcjonowanych kocurów;. Czekaj, wróć...
Mimo słabej gry pewni siebie i jazda bo my jesteśmy Wisła Kraków i mamy rozpierdalać. W imię Boże ciąć frajerów równo z trawą. A po meczach chodzić na kremówki.
Naszym motto: Panowie, kiełbachy do góry, rąbiemy ich w kakao! Siekać frajerów, do piachu z nimi! Wślizg, wślizg, wślizg!
Odpowiedz cytując