|
Sytuacja jest w dalszym ciągu zła.
Wydawało się, że z nadejściem Jakuba będzie namiastka normalności, profesjonalizmu, a trzeba powiedzieć wprost - dalej są układy, zależności, powiązania, które nie pozwalają Wiśle wrócić na właściwe tory.
Po co był zatrudniany Hyballa, skoro teraz nagle cechy jego charakteru przeszkadzają (o nich cały czas wiedziano).
Przyjdzie wiadomo kto na stanowisko trenera. Przyjdzie w złej atmosferze, ośmieszony po pamiętnym wywiadzie Lewandowskiego i co?
Z góry będzie skazany na porażki, które prędzej niż szybciej nastąpią, więc ten eksperyment szybko skończy się kompromitacją i coraz większą uzasadnioną krytyką Jakuba.
Ostatni atak Białońskiego i głównego forumowego klakiera potwierdzają, że sytuacja w klubie jest zła i to po 2,5 latach od ratowania.
To przypomina rządy Marzeny.
Oprócz wyprowadzania pieniędzy pozostałe cechy są te same - niekompetencja, nieudolność, kolesiostwo, dziwne zagraniczne transfery, otaczanie się klakierami, milczenie zarządu, brak odpowiedzi na proste pytania, brak planu na rozwój klubu i coraz większe zagubienie, bezradność.
|