bódyń znalazł jedną małą tabelę, która przy wygranej Podbeskidzia 4:0 (dokładnie tyle) nas eliminuje:
https://wislakrakow.com/forum/showpo...1&postcount=53
Więc analiza małych tabel z nami.
5 zespołów
Wisła, Płock, Craxa, Stal i PBB na koniec sezonu w małej tabeli
- spada Stal niezależnie od wyniku meczu w Bielsku.
4 zespoły:
Wisła, Płock, Stal, PBB
- spada Stal niezależnie od wyniku meczu w Bielsku.
Wisła, Płock, Craxa, Stal
- spada Stal
Wisła, Craxa, Stal, PBB
- spada Stal
Wisła, Płock, Craxa, PBB
- spada Podbeskidzie - jeśli remis lub przegrana z Płockiem
- spada Płock - jeśli wygrana Podbeskidzia
cdn