skeba napisał(a):

|
Z całym szacunkiem, ale pressingiem to wczoraj wyszła drużyna, która jest już mentalnie na wczasach (Legia), a nie drużyna grająca o utrzymanie. Trener powinien nadać drużynie styl, na chwilę obecną mamy styl Skowronkowo - Stolarczykowy. Na razie wygląda to tak: "Albo Yaw będzie miał rajd życia, albo Kostarykańczyk przyjmie 30 metrową lagę, przyjmie i coś wykreuje". Nie wiem z czego to wynika, ale w ostatnich 10 latach nie było wielu trenerów, którzy ogarnęli ten Wiślacki "burdel"
|
Bardzo dobrze ze graliśmy wczoraj bardziej ostrożnie i wycofani bo ten punkt jest nam bardzo potrzebny.