Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 02.05.2021, 10:54
Z całym szacunkiem, ale pressingiem to wczoraj wyszła drużyna, która jest już mentalnie na wczasach (Legia), a nie drużyna grająca o utrzymanie. Trener powinien nadać drużynie styl, na chwilę obecną mamy styl Skowronkowo - Stolarczykowy. Na razie wygląda to tak: "Albo Yaw będzie miał rajd życia, albo Kostarykańczyk przyjmie 30 metrową lagę, przyjmie i coś wykreuje". Nie wiem z czego to wynika, ale w ostatnich 10 latach nie było wielu trenerów, którzy ogarnęli ten Wiślacki "burdel"
Ostatnio edytowane przez skeba : 02.05.2021 o godz. 10:59.
Odpowiedz cytując