|
Dlatego cieszmy się że jedna spada i niech klub nie robi nerwowych ruchów z trenerem bo okazuje się już nie po raz pierwszy że "ogon" czyli piłkarze chcą dla siebie wygodniej a wczorajszy przykład Amiki pokazuje że nawet mentalnie piłkarze odpuszczają mecz ze Stalą.W normalnym klubie nawet Guardiola mimo petrodolarów właścicieli rządzi tam w najlepsze.Nasze trio musi być cierpliwe i tak samo my kibice.Jak można było liczyć na ósemkę jak widziało się tych piłkarzy.Nie róbcie z siebie naiwniaków.Nie mamy tu żadnego super grajka niestety
Ostatnio edytowane przez donecki : 02.05.2021 o godz. 10:36.
|