|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa
Offline
|
#1459

02.05.2021, 09:17
|
enzo napisał(a): 
Czyli kogo w sumie? Pytam poważnie, bo mam dość polskiego grajdolka z karuzelą trenerska, gdzie wciąż przewijają się te same nazwiska. A jeżeli Hyballa leci po pół roku, to znaczy, że wcale nie był odpowiednio prześwietlony przez osoby odpowiedzialne. Bo według wszelkich informacji zwolniony zostanie z analogicznych względów, z jakich odchodził z poprzednich klubów. To nie jest poważne.
Ludzie by tu kwiatami witali np. Skorżę (i słusznie, bo mamy razem piękne wspomnienia), a tymczasem nawet efektu nowej miotły nie widać w jego przypadku po Lechu.
|
+1
10 znakow.
|
|