Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1447
Stary 02.05.2021, 00:39
INZAGHI napisał(a):Wyświetl post
Parady bramkarza? To Legia się nam podłożyła. Li tylko za szpaler? Nie potrzeba nam nowego trenera tylko 90% szurów kompromitujących się na boisku trzeba po ostatniej kolejce wyp$#rdolić. Kuba byłby głupi gdyby zwolnił Hyballę.
masz racje , obawiam sie tylko ze Trio popelni bld , podpisujac umowy z tymi parodystami - wyrzucjac trenera , jesli tak bedzie tzn ze szrotowisko rzadzi i tyle , wcale nie sadze ze Hybala to trenerski kocur- wrecz odwrotnie mam do niego duzo zlych mysli ale .....to jedyny profesjonalista w tym klubie , profesjonalista ktory kazde zapie....lac , a nie tylko pobierac pensje , oby Wisla przeslala byc przytulkiem dla leni - i minimalistow , ktorych celem jest tylko utrzymanie sie w lidze
Odpowiedz cytując