INZAGHI napisał(a):

|
Parady bramkarza? To Legia się nam podłożyła. Li tylko za szpaler? Nie potrzeba nam nowego trenera tylko 90% szurów kompromitujących się na boisku trzeba po ostatniej kolejce wyp$#rdolić. Kuba byłby głupi gdyby zwolnił Hyballę.
|
masz racje , obawiam sie tylko ze Trio popelni bld , podpisujac umowy z tymi parodystami - wyrzucjac trenera , jesli tak bedzie tzn ze szrotowisko rzadzi i tyle , wcale nie sadze ze Hybala to trenerski kocur- wrecz odwrotnie mam do niego duzo zlych mysli ale .....to jedyny profesjonalista w tym klubie , profesjonalista ktory kazde zapie....lac , a nie tylko pobierac pensje , oby Wisla przeslala byc przytulkiem dla leni - i minimalistow , ktorych celem jest tylko utrzymanie sie w lidze