Armin napisał(a):

|
Tylko niesamowite szczęście w meczu derbowym oraz wczoraj plus parady bramkarza. To dzięki temu mamy 30 pkt.zamiast 28. Ludzie obudźcie się, potrzebny nowy trener id 17 maja.
|
Ostatni raz, Wisła strzeliła gola z gry w marcu. Nam jest potrzebny napastnik, a nie nowy trener.
28. Legia-Wisła 0:0
27. Wisła-Craxa 0:0
26. Zagłębie-Wisła 4:1 - samobójczy
25. Wisła-Warta 0:1
24. Wisła-Raków 1:2 - karny
23. PBB-Wisła 2:0
22. Wisła-Stal 3:1 - 21.03.2021