Wyświetl pojedynczy post
ciastek88
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1442
Stary 01.05.2021, 23:10
Revolver napisał(a):Wyświetl post
Sadlok - szkodnik, a nie kapitan.

Swoją drogą - jeżeli Sadlok, Boguski i Burliga nie przedłużą, a Kuba postanowi zakończyć karierę, to ciekawe, do kogo trafi opaska kapitańska. Frydrych wydaje się logicznym wyborem, ewentualnie Lis, jeżeli trener będzie chciał Polaka.
Wtedy naturalnym wyborem jest Uryga... z tym , że Sadlokowi podobno kontrakt o rok przedłuża się z automatu po rozegraniu określonej liczby minuty w tym sezonie ? Więc na 99 procent będzie nas raczył w przyszłym sezonie swoimi SFG z opaską kapitana. NIestety.
Odpowiedz cytując