Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1439
Stary 01.05.2021, 22:28
marek2a napisał(a):Wyświetl post
W środku pola mamy : Plewka , Starzyński, Yeboah,Savić,Żukow,Młyńsk,Kuveljic,i trzeba kogoś pozyskać ,najlepiej dwóch zawodników. kogoś do pierwszego składu i młodego dobrego z 1szej ligi
mlynski ( hhhujj wie w jakiej formie, mudzin , Starzynski to dla ciebnie srodek poza tym 2 ligowy Kuvaleje cos tam ....- rozumiem cie , jest wszystko ok - w srodku mamy tylko Zukowa , Plewke i Savica - i NIKOGO wiecej
Odpowiedz cytując