LucjuszWielki napisał(a):

|
Zmień tabletki chłopcze .... Kolejny hit. ABRAMOWICZ . :/ To już Bury na lewej lepiej ogarnia niż on, Abramowicz to masakryczna porażka, gdzie on teraz gra? Przestań bredzić.
|
Możliwe że w przyszłym sezonie zajebie nam bramkę na R22 w barwach Radomiaka Radom.