Ogryzek napisał(a):

No cholera! Szampan się mrozi i mrozi.... a tu ciągle nie ma zmian na ławce trenerskiej 
Dzisiaj trener Hyballa widzę przemyślał taktykę na mecz z legią i zamiast przeciwskutecznegogo w ostatnich meczach "gegen" była gra jak Warty Tworka.
Tak, może mało piekna czy romantyczna, ale skuteczna. Zagralismy dziś jak Warta Tworka to i zapunktowaliśmy tak.
.
|
No tak,moze czas sie przestawic z tej pieknej gry z Piastem w pierwszym meczu(ehh ta pierwsza połowa ,cos pieknego),do poprostu ciezkiej,tytanicznej pracy u podstaw...
jak widac taka gra poprostu sie opłaca bo ciułasz chociaz remisy,sumujesz i patrzysz ze w tabeli to sie opłaca.