Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1428
Stary 01.05.2021, 19:27
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
No cholera! Szampan się mrozi i mrozi.... a tu ciągle nie ma zmian na ławce trenerskiej

Dzisiaj trener Hyballa widzę przemyślał taktykę na mecz z legią i zamiast przeciwskutecznegogo w ostatnich meczach "gegen" była gra jak Warty Tworka.

Tak, może mało piekna czy romantyczna, ale skuteczna. Zagralismy dziś jak Warta Tworka to i zapunktowaliśmy tak.
.

No tak,moze czas sie przestawic z tej pieknej gry z Piastem w pierwszym meczu(ehh ta pierwsza połowa ,cos pieknego),do poprostu ciezkiej,tytanicznej pracy u podstaw...

jak widac taka gra poprostu sie opłaca bo ciułasz chociaz remisy,sumujesz i patrzysz ze w tabeli to sie opłaca.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując