zibi7 napisał(a):

|
No wielki plus, że teraz za każdym razem musi przesuwać podstawowego prawego obrońcę - Burligę na lewą obronę i rozwala sobie skład w każdym meczu grając w innym zestawieniu personalnym i pozycyjnym. Świetny ruch, stabilizacja jest w drużynie że hoho. Skrzydła są zgrane świetnie ze sobą... No i dołożyć do tego kolejny wspaniały i wizjonerski ruch Hyballi czyli Yeboah na lewym skrzydle, który całą karierę grał na prawym i traci z lewej strony połowę swoich atutów.
|
Zmień tabletki chłopcze .... Kolejny hit. ABRAMOWICZ . :/ To już Bury na lewej lepiej ogarnia niż on, Abramowicz to masakryczna porażka, gdzie on teraz gra? Przestań bredzić.
Jak chcesz się pryjebać na siłę to przynajmniej z konkretnymi argumentami, a nie Beciraj do Izraela czy Abramowicz ehhhh
Żeby nie było - nie jestem obrońcą Hybalii z prostej przyczyny, nie znam faktów od środka, tak więc nie trzymam żadnej ze stron.