No cholera! Szampan się mrozi i mrozi.... a tu ciągle nie ma zmian na ławce trenerskiej
Dzisiaj trener Hyballa widzę przemyślał taktykę na mecz z legią i zamiast przeciwskutecznegogo w ostatnich meczach "gegen" była gra jak Warty Tworka.
Tak, może mało piekna czy romantyczna, ale skuteczna. Zagralismy dziś jak Warta Tworka to i zapunktowaliśmy tak.
btw
Czyzby trener sobie uswiadomił (albo ktoś mu to pomógł uśiwadomić) że albo będziemy grać żeby zdobywac punkty i się utrzymamy, albo "popisywać się" nieskutecznym "gegenbamggangiem? gdzie to po nim rywale robia z nami to co robią i to oni wygrywają. Tak w każdym razie było ostatnio.