Revolver napisał(a):

|
Zbymak? Ten, co od roku nie podał żadnego konkretnego info, tylko pierdy w stylu "w tym tygodniu możliwy transfer"?
|
Ostatnio wszedłem poczytać co tam pisze to takie podsumowanie:
1. Jest sponsor A dający 4-5mln na sezon
2. Pojawił się w ostatnim czasie sponsor B dający więcej
3. LV Bet chce podwyższyć obecne finansowanie
Trio zastanawia się jak ich wszystkich pomieścić na koszulkach
