pepe72 napisał(a):

Kamil Kania (weszlo) podczas transmisji twierdził, że Hyballa kończy w maju.
Zbymak na twitterze też twierdzi, że się panowie nie dogadali.
|
Zbymak? Ten, co od roku nie podał żadnego konkretnego info, tylko pierdy w stylu "w tym tygodniu możliwy transfer"?