Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1410
Stary 01.05.2021, 13:25
Revolver napisał(a):Wyświetl post
Zgadzam się w pełni. Zawsze problemem było to, że najzwyczajniej w świecie łatwiej wywalić szkoleniowca, wziąć nową miotłę, ugrać parę punktów, obwinić go za cały kryzys i powtórzyć cały cykl. Średnio raz na 10 miesięcy.

W końcu mamy okazję spróbować innego rozwiązania.
Tylko, że formuła się moim zdaniem wyczerpała. 2 lata temu grupa spadkowa i 9 miejsce. W tamtym roku 13 miejsce. W tym, być może, jeszcze słabiej. Coś się skończyło. Piłkarze, którzy wyrośli w Wiśle odeszli albo odchodzą (na szczęście tylko na sportową emeryturę), a to przecież między innymi oni oddzielali nas od ligowej przeciętności, kiedy byli zdrowi, grali, byli w formie. Jeśli nic się nie zmieni, nawet jeśli teraz się utrzymamy, czeka nas spadek za rok. Słowo zmiana nie dotyczy trenera, kimkolwiek by był. Głównym problemem jest coraz słabsza kadra.
Odpowiedz cytując