zibi7 napisał(a):

Wciąłeś się między wódkę a zakąskę, a nie za bardzo rozumiesz co i w jakim kontekście wcześniej pisałem i wyciągasz jakieś wcześniejsze cytaty moich wypowiedzi.
"Hybaliści" wcześniej płakali że trzeba będzie płacić trenerowi w razie zwolnienia, to dla przeciwwagi podałem zawodników, którzy zostali odstawieni od kadry przez Hyballę i którym płacimy teraz za nic.
Rozumiesz już czy jeszcze ci coś rozpisać?
|
Że ty niby jesteś wódką albo zakąską? Schlebiasz sobie.
Ja nie uważam się za Hybalistę, pomimo tego, że chciałbym żeby dać mu szansę. Jestem normalistą. Mam k**wa dość zmian trenerów i płacenia im za nic. Tak samo, jak zmian w filozofii prowadzenia klubu.
Ktoś tutaj, na forum pisał, że Petrescu obskoczył 15 klubów od momentu odejścia z Wisły. Ale przysłowiowy "risercz ziemkiewiczowski" miał miejsce. Petrescu w przynajmniej trzech przypadkach odchodził ze względu na kasę (Rumunia->Rosyjska I liga->Rosyjska Ekstraklasa plus Chiny) . Hyballa jest naszym 23. trenerem (wliczając tymczasowych) od kiedy odszedł Rumun. Także ten. On grał w fazie grupowej LM i dwa razy w LE. Tyle ode mnie względem Petrescu.
To powyżej, to taka dygresja.
BTW. Narzekasz, że z ławki wchodzi Buksa. Wg. twojej teorii, on powinien mieć gwarantowane miejsce w wyjściowej 11, bo pensja marnuje się na ławce.
I oczywiście, to Hyballa podpisał z Buksą umowę i to on jest odpowiedzialny.