zibi7 napisał(a):

|
A na koniec to właśnie Hyballa sprowadził Wachowiaka, odpalając przy tym bardziej doświadczonego obrońcę -Abramowicza.
|
To akurat bardzo na plus u Hyballi, że pozbył się Abramowicza, zresztą nie On go tutaj sprowadził. To co grał Abramowicz, to jakiś kryminał. Zresztą na poziomie ekstraklasy nie był w stanie przebić się nawet w Niecieczy.